fbpx
Linkedin YouTube

O blogu

Rozwaga, odpowiedzialność, podejmowanie mądrych i przemyślanych decyzji – takie cechy powinny charakteryzować współczesnych przedsiębiorców. Rozważny przedsiębiorca ma świadomość odpowiedzialności za swoją firmę, oraz wpływu jaki wywiera na otoczenie biznesowe, środowisko i lokalną społeczność. Rozważny przedsiębiorca podejmuje mądre decyzje, które uwzględniają interesy pracowników i partnerów biznesowych. Rozważny przedsiębiorca uważnie monitoruje sytuację finansową swojej firmy i szybko reaguje na wszelkie niepokojące zjawiska, podnosząc tym samym standardy moralności płatniczej w całej branży.

Akademia Rozważnej Firmy jest skierowana do osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracowników działów księgowych i finansowych oraz wszystkich osób zainteresowanych kwestiami odzyskiwania należności. Chcemy propagować zasady odpowiedzialnego biznesu, poprzez udzielanie porad i wskazówek z zakresu prawa, finansów i ekonomii. Nasi eksperci doradzą, jak skutecznie bronić się przed nieuczciwymi kontrahentami, zapobiegać powstawaniu zatorów finansowych i dbać o płynność finansową przedsiębiorstwa.

Blog jest redagowany przez specjalistów posiadających wieloletnią praktykę, doświadczenie oraz znaczące sukcesy w zakresie windykacji, odzyskiwania należności i obsługi prawnej firm.

©2021 EULEO G. Grzesiak Sp.k.
Zarządzanie zgodami (pliki cookie)