fbpx
Linkedin YouTube
Autorzy

Ewa Janiak

Pełni funkcję koordynatora ds. współpracy zagranicznej, odpowiadając m.in. za operacje zagraniczne EULEO oraz pilnuje interesów zagranicznych klientów EULEO w Polsce. Dba o płynny przebieg zleceń oraz o relacje z klientami z całego świata. Jest absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posługuje się płynnie językiem angielskim. Prywatnie jest kinomanką i fanką książek detektywistycznych.

Grzegorz Grzesiak

Pełni funkcję Dyrektora Departamentu Windykacji EULEO. Jest odpowiedzialny za strategię i procedury odzyskiwania należności, a także jako prokurent odpowiada za strategię i rozwój Kancelarii Radców Prawnych EULEO. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim. W 2008 roku ukończył studia podyplomowe z komunikacji w biznesie na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Jego największą pasją jest fotografia (prowadzi blog fotograficzny www.momenty.eu). Lubi podróżować i poznawać nowe kultury, jest również amatorem kuchni śródziemnomorskiej.

Joanna Siata

Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jest stałym współpracownikiem EULEO od 2006 roku. W Kancelarii zajmuje się obsługą cywilnoprawną i gospodarczą przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, w szczególności zagadnieniami procesowymi.

Małgorzata Bożek

Pełni funkcję Dyrektora Handlowego EULEO. Odpowiada za realizację strategii sprzedaży oraz koordynuje działania międzynarodowe firmy. Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posługuje się w stopniu zaawansowanym językiem angielskim. Prywatnie miłośniczka egzotycznych podróży i zdrowego trybu życia.

Matylda Burczyńska-Radym

Radca Prawny. Wspólnik Kancelarii Radców Prawnych EULEO. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym, w szczególności postępowaniach sądowych w sprawach o zapłatę, postępowaniach egzekucyjnych, postępowaniach rejestrowych. Włada językiem angielskim. Interesuje się sportem i historią.

Natalia Sych

Asystentka radcy prawnego w Kancelarii Prawnej EULEO, studentka prawa Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Pasjonatka geografii, podróży oraz nauki języków obcych. Wielbicielka zielonej herbaty i zespołu Maanam.

Nicole Deneka

Nicole Deneka – asystentka radcy prawnego w Kancelarii Prawnej EULEO, studentka prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, redaktor Przeglądu Prawniczego TBSP UJ. Posługuje się płynnie językiem angielskim, a wolne chwile spędza na szlifowaniu swoich umiejętności z hiszpańskiego, francuskiego oraz mandaryńskiego. Miłośniczka dobrej kuchni i dalekich podróży.

Partner EULEO

Piotr Kaźmierczak

Pełni funkcję Dyrektora ds. Rozwoju EULEO. Jest odpowiedzialny za strategię i rozwój firmy, w tym zwłaszcza ofertę usług, sprzedaż, marketing i PR. Stworzył koncepcję szkoleń z zakresu zarządzania należnościami i negocjacji z dłużnikami. Jest absolwentem Wydziału Filozoficzno - Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek historia) oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania małymi i średnimi firmami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Swoje pozazawodowe zainteresowania skupia na: historii, literaturze środkowoeuropejskiej, muzyce fado, muzyce operowej, teatrze. Amatorsko uprawia: żeglarstwo, narciarstwo, biegi, koszykówkę. Wolny czas najchętniej spędza podróżując po Europie w poszukiwaniu ciekawej kuchni regionalnej i dobrego wina.

Tadeusz Broś

Dyrektor operacyjny działu windykacji. Prawnik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Controling i Finanse Przedsiębiorstw. Nadzoruje Departament Windykacji - zespół analityków, windykatorów biurowych oraz negocjatorów terenowych. Odpowiada za tworzenie i doskonalenie procedur windykacji stosowanych w EULEO oraz opracowuje procedury szkoleniowe dla Departamentu Windykacji. Od kilku lat prowadzi warsztaty dla przedsiębiorców z zakresu trudnych negocjacji, bezpieczeństwa w zarządzaniu należnościami, pozyskiwania informacji, zabezpieczania wierzytelności i windykacji. Posługuje się językiem angielskim. Interesuje się psychologią. Jako były sportowiec stara się aktywnie spędzać wolny czas.

Vindy Katia

Pochodzi z rodziny, w której z dziada pradziada zajmowano się handlem. Już w dzieciństwie poznała szacunek dla danego słowa i zawartej umowy. Absolwentka Szkoły Przetrwania MSP na Rynku Polskim. W stałym związku z Biznesem od 2001 roku. Zawodowo wspiera firmy walczące o uczciwy biznes. Rozbraja ładunki zatorów finansowych oraz wykrywa pułapki nierzetelnych kontrahentów. Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu metod unikania problemów z dłużnikami, a także sposobów na uzyskiwanie terminowej zapłaty od kontrahentów. Promuje zasady prowadzenia firmy w transparentny i uczciwy sposób, z poszanowaniem relacji biznesowych.

x-Agnieszka Polus

©2021 EULEO G. Grzesiak Sp.k.
Zarządzanie zgodami (pliki cookie)