fbpx
Linkedin YouTube

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami, które przygotowaliśmy dla przedsiębiorców korzystających z automatycznego monitoringu faktur w systemie Rozważna Firma.

Przypomnienia o płatnościach w języku angielskim

Wielu użytkowników systemu Rozważna Firma posiada nie tylko polskich, ale także zagranicznych klientów, których chcieliby objąć automatycznym monitoringiem faktur. Z myślą o nich wprowadziliśmy wysyłkę przypomnień mailowych w dwóch językach – polskim i angielskim.

Przy dużej liczbie kontrahentów dzielenie ich na polsko i obcojęzycznych, definiowanie osobnych scenariuszy i wysyłek byłoby czasochłonne i problematyczne dlatego od teraz wszystkie przypomnienia mailowe wysyłane przez system są dwujęzyczne. Dzięki temu proces konfiguracji monitoringu pozostał szybki i intuicyjny, a ryzyko pomyłki (np. wysyłki komunikatów w języku polskim do zagranicznych kontrahentów i konsekwencji wizerunkowych z tym związanych) całkowicie wyeliminowane. Przypomnienia dwujęzyczne są przygotowane tak, aby żaden odbiorca nie miał problemów z ich odczytaniem i znalezieniem istotnych informacji.

Temat wiadomości zawiera informację w języku polskim i angielskim

monitoring faktur temat wiadomości

W nagłówku wiadomości znajduje się informacja o wersji anglojęzycznej dostępnej poniżej (jako pierwsza zawsze wyświetla się wiadomość w języku polskim).

monitoring faktur nagłówek wiadomości

Komunikat w języku angielskim ma taką samą strukturę jak wiadomość w języku polskim. Jest czytelny, zawiera wszystkie niezbędne informacje i ma uprzejmy, informacyjny charakter.

mail ang

Użytkownik systemu Rozważna Firma nie musi aktywować opcji wysyłki dwujęzycznych powiadomień, została ona włączona domyślnie.

Dane kontaktowe w stopce

W panelu użytkownika (monitoring faktur -> ustawienia) dodaliśmy możliwość zdefiniowania adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu możemy wskazać odbiorcy wiadomości, z kim powinien kontaktować się w tej sprawie np. bezpośrednio z działem finansowym lub osobą odpowiedzialną za kwestie rozliczeń, bez potrzeby „przebijania się” przez sekretariat czy infolinie.

dane kontaktowe

Adres mailowy oraz numer telefonu są wyświetlane w stopce każdej wysłanej przez system wiadomości mailowej, między nazwą firmy wysyłającej przypomnienie a logotypem, który również można zdefiniować w ustawieniach.

stopka

To nie koniec zmian. W dalszym ciągu będziemy rozwijać platformę Rozważna Firma, wzbogacając ją o funkcjonalności pozwalające jeszcze skuteczniej zarządzać należnościami przedsiębiorstwa. Z chęcią poznamy Państwa opinie i sugestie dotyczące działania platformy oraz oczekiwanych usprawnień. Zachęcamy do przesyłania wiadomości w tej sprawie na adres: sugestie@euleo.pl

O autorze

Grzegorz Grzesiak

Pełni funkcję Dyrektora Departamentu Windykacji EULEO. Jest odpowiedzialny za strategię i procedury odzyskiwania należności, a także jako prokurent odpowiada za strategię i rozwój Kancelarii Radców Prawnych EULEO. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim. W 2008 roku ukończył studia podyplomowe z komunikacji w biznesie na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Jego największą pasją jest fotografia (prowadzi blog fotograficzny www.momenty.eu). Lubi podróżować i poznawać nowe kultury, jest również amatorem kuchni śródziemnomorskiej.
Dodaj komentarz
©2021 EULEO G. Grzesiak Sp.k.