Google Linkedin YouTube
szkolenie dla firm

Na bazie 20-letniej praktyki Tadeusza Brosia – prawnika i windykatora, dyrektora operacyjnego departamentu windykacji w EULEO – powstało szkolenie, które odsłania pracę skutecznego specjalisty ds. zarządzania wierzytelnościami. Takiej „żywej” wiedzy, za którą dodatkowo stoją doświadczenie, taktyka i refleksja – nie znajdą Państwo w książkach!

Poniżej prezentujemy przedsmak bogatego programu szkolenia, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in. jakie są sposoby i źródła uzyskiwania informacji o potencjalnym kliencie, kogo i w jaki sposób kredytować, jak przekonać klienta do naszych wymogów?

Więcej na stronie szkolenie.euleo.pl/ 

Szkolenie odbędzie się w siedzibie organizatora – w firmie EULEO , która od 18 lat zajmuje się zarządzaniem należnościami. 

Serdecznie zapraszamy.

O autorze

Vindy Katia

Pochodzi z rodziny, w której z dziada pradziada zajmowano się handlem. Już w dzieciństwie poznała szacunek dla danego słowa i zawartej umowy. Absolwentka Szkoły Przetrwania MSP na Rynku Polskim. W stałym związku z Biznesem od 2001 roku. Zawodowo wspiera firmy walczące o uczciwy biznes. Rozbraja ładunki zatorów finansowych oraz wykrywa pułapki nierzetelnych kontrahentów. Chętnie dzieli się wiedzą z zakresu metod unikania problemów z dłużnikami, a także sposobów na uzyskiwanie terminowej zapłaty od kontrahentów. Promuje zasady prowadzenia firmy w transparentny i uczciwy sposób, z poszanowaniem relacji biznesowych.
Dodaj komentarz
©2012 EULEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k